مسجد و حسینیه حضرت امام خمینی

رزمایش الی بیت المقدس

پنجشنبه, ۳ ارديبهشت ۱۳۹۴، ۰۲:۵۸ ب.ظ

رزمایش الی بیت المقدس برای بسیجیان پایه هشتم پایگاه در روز پنجشنبه برگزار شد.

............................................................

رزمایش الی بیت المقدس سپاه تهران صبح امروز همزمان در پنج محدوده جغرافیایی تهران با شعار "مقاومت و ایستادگی حامیان ولایت قدس سپاه محمد می‌آید" با حضور بسیجیان آغاز شد.
رزمایش الی بیت المقدس سپاه تهران آغاز شد

به گزارش بسیج پرس، رزمایش الی بیت المقدس صبح امروز و پس از فراخوانی نیروهای بسیج از ساعت 9 صبح همزمان در پنج محدوده جغرافیایی تهران آغاز شد.

سردار احمد ذوالقدر جانشین فرمانده سپاه تهران و جمعی از فرماندهان این سپاه در صبحگاه مشترک دهکده مقاومت شرکت کردند و در حال حاضر تیمی از بازرسان سازمان بسیج مستضعفین، سپاه محمد رسول الله (ص) تهران بزرگ و سپاه استان تهران به عنوان معین در حال بازرسی از محورهای عملیاتی رزمایش هستند.

جابه‌جایی یگان‌ها و حمل و نقل و استقرار آنها در موضع پدافندی، آموزش عملی در عملیات غافلگیری برای مقابله با دشمن، ایجاد راه‌های مواصلاتی فرعی در صورت اشغال راه‌های اصلی و مسدود بودن آن، عملیات کمین و ضد هلی برد و تمرین اصول پدافند غیرعامل از جمله اهداف نظامی و مباحث مطرح شده در کلاس های تئوری صبح امروز این رزمایش است.

این رزمایش با دو هدف آموزشی و نظامی و با شعار "مقاومت و ایستادگی حامیان ولایت قدس سپاه محمد می‌آید" به مدت دو روز در پنج منطقه جغرافیایی تهران برگزار می‌شود.

بر اساس این گزارش صبح فردا نیز بسیجیان شرکت کننده در این رزمایش در خیابان حجاب تجمع می کنند و پس از برگزاری مراسم، سان خودرویی به صفوف نماز جمعه تهران می پیوندند.

 

 

۹۴/۰۲/۰۳
سیدمعین قدسی